M

METROMALLDünyanın Avmsi

Anasayfa

Metromall Hakkımızda

 

28 Eylül 2017 tarihinde ziyaretçilerine kapılarını açan Metromall Alışveriş Merkezi Ankara’ya yeni bir heyecan getirdi. Metromall, dünyanın seçkin markalarından oluşan 200’den fazla mağazası, 3000 araçlık ücretsiz otoparkı, restoranları, sinema salonları ve eğlence merkezleri ile yılın 365 günü 10:00 ile 22:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Sektörünün öncü markalarını çatısında birleştiren Metromall, Boyner, Zara, Bershka, Stradivarius, H&M, Decathlon gibi mağazaların yanı sıra; bölgenin en büyük teknoloji marketi Media Markt, Ankara’nın en büyük eğlence alanlarından biri olan Crocus Park ve Gym Fit spor kompleksini de bünyesinde birleştirmiştir.

Söğüt İnşaat güvencesinde ziyaretçilerine en iyi şekilde hizmet veren Metromall, Ankara’nın ilk; Türkiye’nin ise en büyük üstü açılabilir alışveriş merkezidir. Kiralaması ve yönetimi Ka Danışmanlık tarafından yapılan Metromall Alışveriş Merkezi, alışverişe farklı bir deneyim katmaktadır.Metromall Alışveriş Merkezi ARAÇ İLE METRO İSTASYONUNA 20 SANİYE, ÇEVRE YOLUNA 2 DAKİKA, HAVALİMANINA 20 DAKİKA mesafede olan lokasyonuyla şehrin tüm dinamikleriyle temasını sürdürürken hayat enerjinizi en az sizin kadar düşünüyor.

 

Kurumsal kimliğimizi incelemek için tıklayınız.

 

Kalite politikamızı incelemek için tıklayınız.


 

Esnaf ve Sanatkarlara Yönelik Kiralama Duyurusu

Alışveriş Merkezimiz bünyesinde esnaf ve sanatkarlara yönelik olarak kiralık mağazalar bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi info@metromallavm.com adresinden ya da Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nden alabilirsiniz.

 

BİZİ TAKİP EDİN